Jesteśmy młodą legalną hodowlą domową, zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKWP) pod przydomkiem HEAVENLY BICHONS HOUSE FCI.

 

Psy są naszą wielką miłością i pasją. Towarzyszą nam już od najmłodszych lat. Od 7 lat jesteśmy szczęśliwymi właścicielami cudownej suni rasy Sznaucer Miniaturowy, która jest psem na tzw. kolanka.

 

O założeniu własnej hodowli marzyliśmy od jakiegoś czasu, a w roku 2017 postanowiliśmy to marzenie zrealizować.

 

Wybór rasy do hodowli był przez nas dokładnie przemyślany. Dużo czytaliśmy, jeździliśmy na wystawy psów, zasięgaliśmy opinii profesjonalistów. Najbardziej urzekła nas mało popularna jeszcze w Polsce rasa Bichon Frise, pod względem swoich cech, usposobienia, osobowości, a także inteligencji.

Naszą hodowlę rozpoczynamy od jednej suni o doskonałym pochodzeniu: ojciec importowany z Ukrainy (Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski), matka z Rumunii (Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski).

Dzięki temu skojarzeniu nasza sunia jest wyjątkowa, ma wspaniały charakter i cechy fizyczne: piękną szatę, pyszczek, dostojny chód.

 

Psy traktujemy jak członków rodziny, kochamy je, przytulamy, bawimy się z nimi, a nawet śpimy. Nasza hodowla opiera się na rodzinnej atmosferze, miłości i starannej opiece. Jesteśmy jej oddani i ze względu na nią dostosowaliśmy swoje życie zawodowe – jedno z nas pracuje obecnie w domu.

 

Serdecznie zapraszamy do systematycznego śledzenia naszej strony. Będziemy na bieżąco zamieszczać na niej ważne informacje, jak również przybliżać Wam rozwój i postępy naszej Bichonki, która w niedalekiej przyszłości będzie miała okazję zostać mamą. Na ojca jej dzieci z pewnością wybierzemy wyjątkowego Bichona po tytułach i doskonałej linii. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasza sunia SISI

Na co dzień

 

 

 

© 2018 Hodowla Bichon Frise / HEAVENLY BICHONS HOUSE